Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Русе, Дружба 3
250 €
488.96 лв.

(3.05 €, 5.97 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:51 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 29 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
2-ри от 8

Описание на имота:

РЕАЛ БЪЛГАРИЯ отдава под наем функционален, тристаен апартамент в близост до централната част на кв. Дружба - 3.

Жилището е с площ 82 кв.м. и включва: коридор, кухня, просторна всекидневна, 2 спални, баня, тоалетна и 3 бр. тераси.

Апартаментът е с външна изолация 10 см, ПВЦ дограма, подова настилка: ламинат и теракот. Отоплението и охлаждането са посредством висок клас инверторни климатици.

Много добре поддържани общи части във входа. Домофонна система и контрол на достъпа. Свободна зона за паркиране до жилищната кооперация.

В близост до имота са разположени различни търговски обекти, големи вериги магазини, детска градина, площадки, училище, медицински кабинети, както и спирки на градския транспорт.

Наем: 250 евро + два наема /депозит/.
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0886658857

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
РЕАЛ БЪЛГАРИЯ
0877830011, 0886658857
РЕАЛ БЪЛГАРИЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
rbp.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, бул. Славянски 17, ет. 2
http://rbp.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Русе, Дружба 3
Обява: 2d177892149749651

250 €
488.96 лв.
История на цената
(3.05 €, 5.97 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Дружба 3

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност